Oppdrettere Kategori 1

 

Exotic

 

(N) Almodovar

Trine Johansen, 3188 Horten

Telefon: +4791123076

E-post: trijoh4@online.no

 

av Baune

Anne L. Hofsrud, 1383 Asker

Telefon: 92 82 89 88

E-post: hofsrud@getmail.no

 

av Persicum

Wenche Halvorsen, 1454 Fagerstrand

Telefon: 66 91 93 62

E-post: wenche@sos-as.no

 

Soroyas

Lizzi Hvidsten, 1443 Drøbak

Telefon: 0047 483 46 775

E-post:  lizzi-h@live.no

 

Perser

 

(N) Almodovar

Trine Johansen, 3188 Horten

Telefon: +4791123076

E-post: trijoh4@online.no

 

av Baune

Anne L. Hofsrud, 1383 Asker

Telefon: 92 82 89 88

E-post: hofsrud@getmail.no

 

NO*Fra Ingensteds

Heidi Leona Norum, 0192 Oslo

Telefon: 99784806

E-post: heidi.leona.norum@gmail.com

 

de Ganymedes

Berit Larsson,  

Telefon: 67 07 84 74

E-post:

 

(N) Herkules

Sylvia Lund, 1454 Fagerstrand

Telefon: 66 91 97 46 / 472 58 525

E-post: sylvlu@online.no

 

av Persicum

Wenche Halvorsen, 1454 Fagerstrand

Telefon: 66 91 93 62

E-post: wenche@sos-as.no

 

Soroyas

Lizzi Hvidsten, 1443 Drøbak

Telefon: +47 48346775

E-post: lizzi-h@live.no

 

(N) Stellaluna's

Gerd Hatlebrekke, 1404 Siggerud

Telefon: 64 86 58 82

E-post: gerdh@deich.folkebibl.no

 

Ragdoll

 

NO*Hurumlandet

Gerd S. Fjellvang & Kåre Bidne, 3475 Sætre

Telefon: +47 932 20 912

E-post: ragdoll@hurumlandet.com

 

NO*Silkypaws

Kristine Margrethe Piñanez, 1410 Kolbotn

Telefon:

E-post: kristine.margrethe@gmail.com

 

Hellig Birma

 

(N) Ace Ventura's

Merethe Pettersen, 9300 Finnsnes

Telefon: 77842470 - 790126091

E-post: merethe@ace-venturas.com

 

(N) Cat Baloo's

Ann-Mari og Freddy Egsæter, 1455 Nordre Frogn

Telefon: 64 93 82 26

E-post: am.fe@online.no

 

(N) Lykkeweiler's

Christin Kvale Lütken, 1394 Nesbru

Telefon: 400 74 084

E-post: c-lutken@online.no

 

av Pusulf

Grethe Dillon, 1263 Oslo

Telefon: 22611613 / 419 28 450

E-post: gdillon@online.no

Følg oss på Facebook

Tilsluttet: Norske Rasekattklubbers Riksforbund (NRR) - Fédération Internationale Féline (FIFe)

Copyright © 2012 NORAK Norsk Rasekatt Klubb av 1938 - webdesign av Monica Alnes