Oppdrettere Kategori 2

Sibir

(N) Fjascho's
Bjarte Lien, 1860  Trøgstad
Telefon: 695 16 174
E-post: bjarte@borzoifjascho.com

(N)Taigamato
Magny Eggestad, 0956 Oslo
Telefon: 412 78 855
E-post: magny.eggestad@gmail.com

NO*Kosekroken

Kaja Kjærstad

Flateby skogsvei 36, 1459 Nesodden

Telefon: 98013206

Mail: kajaregine@gmail.com

 

Maine Coon

(N) Endless
Grethe og Bettina Bachmann, 1528 Moss
Telefon: 69 26 56 73
E-post: gretbach@online.no

bettina48@hotmail.com

av Persicum
Wenche Halvorsen, 1454 Fagerstrand
Telefon: 66 91 93 62
E-post: wenche@sos-as.no

Soroyas
Lizzi Hvidsten, 1440 Drøbak
Telefon: : 483 46 775
E-post: lizzi-h@live.no

Neva Maquerade

NO*CreamPuff's
Burcu Navruz, Venåsveien 42, 0672 Oslo
Telefon: 463 21 732
E-post: creampuff@nevamasquerade.no

Norsk Skogkatt

NO*Kolbykattens
Charlotte Kolby, 2450 Rena
Telefon: 941 64 920
E-post: charlotte@kolbykattens.com

 (N) Migoto's
Eva Dahl Eide, 1168 Oslo
Telefon: 22 61 21 84 / 976 89 786
E-post: eva_dahl_eide@hotmail.com

(N) Tigersmilets
Nan Cecilie Johnstad Kolby, 2450 Rena
Telefon: 93 46 41 83
E-post: nancecilie@hotmail.com

NO*Ultvedtkatten's
Vigdis Ultvedt, 2165 Hvam
Telefon: 480 95 866
E-post: vigdisul@gmail.com

(N) Vanity’s
Linn Eliesen, 1440 Drøbak
Telefon: 932 86 623
E-post: linneliesen@hotmail.com
 

 

Følg oss på Facebook

Tilsluttet: Norske Rasekattklubbers Riksforbund (NRR) - Fédération Internationale Féline (FIFe)

Copyright © 2012 NORAK Norsk Rasekatt Klubb av 1938 - webdesign av Monica Alnes